​Суд відкрив провадження у справі щодо друку бюлетенів для проведення виборів

До Шевченківського районного суду міста Києва надійшла позовна заява Тіщенка Олександра Олександровича до державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» про встановлення компетенції, повноважень, визнання дій протиправними. У позовній заяві позивач просить встановити наявність чи відсутність компетенції (повноважень) відповідача щодо друку бюлетенів та визнати його дії протиправними, повідомляє «Судова влада України».


Дослідивши матеріали справи, Шевченківський районний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовною заявою Олександра Тіщенка до державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» про встановлення компетенції, повноважень, визнання дій протиправними.

Судове засідання призначено на 26 березня 2019 року о 12:45 у приміщенні Шевченківського районного суду міста Києва (м. Київ вул. Дегтярівська, 31-А, каб. 305).

Головуючий суддя Притула Н.Г.

Ознайомитись із ухвалою суду про відкриття провадження можливо у ЄДРСР за номером 855/87/19.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.