​Огляд практики Європейського суду з прав людини

Чотирнадцятий огляд практики Європейського суду з прав людини містить три рішення, серед яких окремий інтерес викликає рішення у справі ELISEI UZUN AND ANDONIE v. ROMANIA. Так, у цій справі заявники – працівники апарату суду, скаржилися на дискримінацію щодо них з огляду на те, що їм не виплачувалися «бонуси за лояльність» так, як іншим працівникам у таких установах, хоча це й було передбачено положеннями національного законодавства. Національні суди не захистили, на думку заявників, їхніх інтересів.


У зв’язку з цим ЄСПЛ констатував порушення пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод з огляду на невідповідність провадження в зазначеній справі вимозі справедливого суду загалом, повідомляє на своїй сторінці Фейсбук прес-служба Верховного Суду.

Посилання на документ: bit.ly/2vAw5oa

Фото зі сторінки ФБ Верховного Суду



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.