​Огляд практики Європейського суду з прав людини

Чотирнадцятий огляд практики Європейського суду з прав людини містить три рішення, серед яких окремий інтерес викликає рішення у справі ELISEI UZUN AND ANDONIE v. ROMANIA. Так, у цій справі заявники – працівники апарату суду, скаржилися на дискримінацію щодо них з огляду на те, що їм не виплачувалися «бонуси за лояльність» так, як іншим працівникам у таких установах, хоча це й було передбачено положеннями національного законодавства. Національні суди не захистили, на думку заявників, їхніх інтересів.


У зв’язку з цим ЄСПЛ констатував порушення пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод з огляду на невідповідність провадження в зазначеній справі вимозі справедливого суду загалом, повідомляє на своїй сторінці Фейсбук прес-служба Верховного Суду.

Посилання на документ: bit.ly/2vAw5oa

Фото зі сторінки ФБ Верховного Суду



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.