​Заява Вищої ради правосуддя

11 червня 2019 року до Вищої ради правосуддя із Адміністрації Президента України надійшли укази Президента України від 10 червня 2019 року № 358 та № 359, якими скасовані укази Президента України від 13 травня 2019 року № 217 та № 218 про призначення членами Вищої ради правосуддя Василенка А.В. та Ісакова М.Г.


Член ВРП, щодо якого видано указ, повідомив ВРП про його оскарження в суді. У зв’язку з ситуацією, яка склалася, можливістю її вирішення судом, задля запобігання сумнівам у правомірності діяльності Вищої ради правосуддя, зазначені члени ВРП звернулися із заявами про надання відпустки без збереження заробітної плати.

Вища рада правосуддя є повноважною і як конституційний орган державної влади та суддівського врядування, який діє в Україні на постійній основі для забезпечення авторитету правосуддя та незалежності суддів, продовжує виконувати функції, визначені Конституцією України та законами України, повідомляє прес-центр судової влади України.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.