​Суд просять скасувати обрання Наталі Краснощокової членом ВРП

Суд просять скасувати рішення позачергового з’їзду судів України про обрання Наталії Краснощокової членом Вищої ради правосуддя. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивачем є суддя Орджонікідзевського районного суд м. Запоріжжя Олександр Бойко, відповідачами зазначені – Голова та Секретар РСУ Олег Ткачук та Олена Журавська, а також XVI позачерговий з’їзд суддів України в особі Ради суддів України, повідомляє прес-служба суду.


Позивач просить суд визнати протиправними дії голови РСУ Олега Ткачука в частині участі у відповідному з’їзді та головування на ньому, а також визнати протиправним дії і члена РСУ Олени Журавської та виконання нею обов’язків секретаря позачергового з’їзду.

Окрім цього, серед позовних вимог зазначено – скасувати рішення XVI позачергового з’їзду суддів України про обрання строком на чотири роки членом Вищої ради правосуддя Наталю Краснощокову.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.