​Суд відкрив провадження у справі за позовом до Київської міської ради

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження в адміністративній справі за позовом про скасування одного з положень Регламенту Київської міської ради щодо строків опрацювання проектів рішень. Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 4 листопада 2019 року, повідомляє прес-служба суду.


Нагадаємо, позивач оскаржує частину 6 пункту 30 Регламенту Київської міської ради, якою визначено, що профільна постійна комісія Київради протягом 35 днів з моменту реєстрації проекту рішення опрацьовує його та приймає висновок.

На думку позивача, вказана норма Регламенту прямо суперечить Земельному кодексу України щодо розгляду земельних питань, а саме – надання дозволу на розробку проекту землеустрою, відведення земельної ділянки та надання її у власність.

Позивач зазначає, що, відповідно до положень ЗКУ, рішення про затвердження проекту землеустрою, відведення земельної ділянки та надання її у власність повинно прийматись відповідним органом місцевого самоврядування протягом двох тижнів (з дня отримання погодженого проекту), а не протягом 35 днів, як зазначено у Регламенті Київради.

Фото zbroya.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.