​Антикорупційний суд заочно арештував одного з підозрюваних у справі «Роттердам плюс»

18 вересня 2019 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України підтримала позицію прокурорів САП та постановила рішення про надання дозволу на затримання з метою приводу для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою заступника начальника управління енергоринку НКРЕКП Володимира Бутовського.


Про це повідомляє прес-служба САП на своїй сторінці Фейсбук.

Таким чином, Апеляційна палата ВАСУ скасувала ухвалу слідчої судді Солом’янського районного суду міста Києва, якою було відмовлено у задоволенні клопотання НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про заочний арешт службовця НКРЕКП.

Нагадаємо, Володимир Бутовський підозрюється у зловживаннях під час застосування так званої формули «Роттердам+», збитки від якої сягають понад 18 млрд 868 млн гривень.

Його дії кваліфіковані за ч.2 ст.364 КК України.

Володимир Бутовський. Фото Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.