​Столичний суд призначив покарання винуватцю автопригоди, в якій постраждали п’ятеро осіб

Подія сталася у листопаді 2017 року. Водій авто «Фольксваген» виїхав на перехрестя Великої кільцевої дороги з вулицею Газопровідна, де зіткнувся з автомобілем «ДЕУ». Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди два пасажири «Фольксваген» та три пасажири «ДЕУ» отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У ході досудового розслідування слідчі встановили, що водій «Фольксваген» перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіку оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України та суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Днями Подільський районний суд столиці призначив правопорушнику покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк два роки.

Фото argumentua.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.