​Суд відкрив провадження у справі заборони перерахунку пенсії колишнім прокурорам

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження деяких пунктів постанови Уряду, якою було затверджено нові схеми посадових окладів прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур та прирівняних до них прокуратур. Зокрема, йдеться про постанову Кабінету Міністрів України №1155 від 11.12.2019 «Про умови оплати праці прокурорів», повідомляє прес-служба суду.


Серед вимог позову – визнати нечинним та скасувати пункт 7, яким встановлено, що зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених постановою №1155, не є підставою для перерахунку пенсій, що призначені згідно із ЗУ «Про прокуратуру». На думку позивача, заборона на перерахунок пенсії колишнім прокурорам суперечить положенням Конституції України, Законів України та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Суд ухвалив розглядати справу в порядку загального провадження та призначив підготовче засідання на 3 березня 2020.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.