​ВРП розглянула повідомлення судді про виявлені факти фальсифікації судових документів

На засіданні Вищої ради правосуддя 13 лютого 2020 року розглянуто повідомлення судді Львівського окружного адміністративного суду Сакалоша Володимира Миколайовича про втручання у його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу ВРП.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко (на фото) поінформував, що, як зазначено у повідомленні, 5 листопада 2019 року суддя Львівського окружного адміністративного суду Сакалош В.М. прийняв рішення про задоволення заяви ТзОВ «ТРІ Менеджмент» про перегляд рішення за нововиявленими обставинами в адміністративній справі.

Як зазначає суддя Сакалош В.М., під час розгляду вказаної справи 31 жовтня 2019 року до нього звернувся адвокат М. із заявою про надання інформації, чи приймалося Львівським окружним адміністративним судом судове рішення, зокрема чи виносилася ухвала від 30 вересня 2019 року в іншій справі, на підставі якої було здійснено протиправне рейдерське відчуження майна, чи викликалися до суду сторони, вказані в ухвалі.

До заяви адвокатом було додано роздруківки фотокопій ухвали від 30 вересня 2019 року та супровідного листа від 30 вересня 2019 року.

Суддя Сакалош В.М. повідомив, що, дослідивши форму та зміст наданих адвокатом фотокопій документів, дійшов висновку, що вони не відповідають вимогам до процесуальних документів (зазначено невідповідний номер справи, відсутні штрих-коди тощо). Крім того, у Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутня інформація про справу з відповідним номером. На думку судді Сакалоша В.М., вказане свідчить про фальсифікацію судових документів.

Також із повідомлення вбачається, у судовому засіданні 5 листопада 2019 року під час розгляду адміністративної справи суддя повідомив сторони, що 30 вересня 2019 року він не проводив судові засідання, жодних скарг не розглядав, справи з відповідним номером у його провадженні не було, надані суду фотокопії документів не виготовляв та не підписував.

Зазначені дії суддя Сакалош В.М. вважає втручанням у його діяльність щодо здійснення правосуддя та просить вжити відповідних заходів реагування.

Під час проведення перевірки на запит члена Вищої ради правосуддя отримано інформацію, що Львівською місцевою прокуратурою № 2 за результатами розгляду звернення судді Львівського окружного адміністративного суду Сакалоша В.М. 3 грудня 2019 року розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною четвертою статті 358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підробленого документа). Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Залізничного відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Львівській області. Досудове розслідування триває та перебуває на контролі Львівської місцевої прокуратури № 2.

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 3 грудня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 358 Кримінального кодексу України, за фактами, викладеними у повідомленні судді Львівського окружного адміністративного суду Сакалоша В.М.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.