​Суд призначив підготовче засідання у справі оскарження ліквідації Урядом Державної санітарно-епідеміологічної служби

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження ліквідації Урядом Державної санітарно-епідеміологічної служби. Справа буде розглядатись за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 21 квітня 2020 року, повідомляє прес-служба суду.


Нагадаємо, минулого тижня до суду надійшов позов про визнання протиправними та нечинними окремих пунктів постанови Уряду, якою було ліквідовано Держсанепідслужбу. Зокрема, йдеться про положення п. 2, 3 і 4 постанови КМУ №348 від 29 березня 2017 року «Деякі питання санітарно-епідеміологічної служби».

На думку позивача, ліквідація компетентного органу з питань санітарного та епідемічного благополуччя населення унеможливлює реалізацію положень ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», сприяє їх поширенню та порушує конституційні права громадян на охорону здоров’я і життя, як найвищу соціальну цінність.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.