​Суд продовжує розглядати запобіжний захід активісту Сергію Стерненку - трансляція

Шевченківський районний суд Києва о 10:00 15 червня продовжив засідання з розгляду питання про обрання запобіжного заходу активісту Сергієві Стерненку. Біля будівлі суду посилена охорона, присутні представники поліції і Нацгвардії. Також під судом зібралися прихильники Стерненка, повідомляє Радіо Свобода.


Увечері 12 червня суд оголосив перерву в засіданні. Перед тим у засіданні свідчили викликані стороною захисту депутати Верховної Ради, члени Тимчасової слідчої комісії для здійснення парламентського контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017–2018 років Соломія Бобровська і Ґео Лерос.

Також 12 червня суд відмовив у кількох клопотаннях захисту, зокрема, щодо відводу прокурора Миколи Бозовуляка і відводу судді Володимира Бугіля.

Під будівлею суду двічі впродовж дня відбулися сутички. Під час другої з них у бік правоохоронців активісти кидали пляшки із водою, поліція у відповідь розпилила вміст балончика із газом.

Сергій Стерненко. Фото radiosvoboda.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.