​ОАСК відкрив провадження щодо призначення голови та членів Наглядової Ради «Приватбанку»

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо зміни Голови та Членів Наглядової Ради «Приватбанку». Відповідачем у даному позові зазначений Національний банк України. ОАСК здійснюватиме розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін колегією у складі трьох суддів, повідомляє прес-служба суду.


Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Національного Банку України, яка полягає в ненаправленні до АТ КБ «Приватбанк» вимоги про зміну керівників цього банку – Голови та Членів Наглядової Ради Шерон Іскі, Артема Шевальова, Ерана Кляйна, Юлії Мецгер, Сергія Олексієнка, Надіра Шейха, Себастьяна Шьонайх-Каролата, Романа Сульжик та Ольги Томаш за недотримання цими особами вимог закону про бездоганно ділову репутацію. Також ОАСК просять направити до Приватбанку вимогу про зміну відповідних керівників.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.