Завтра у Вінниці обиратимуть запобіжний захід корумпованим суддям Печерського суду

vinnitsya sud

 
У п’ятницю, 6 березня, Вінницький міський суд розгляне клопотання слідчих столичної прокуратури щодо обрання запобіжних заходів двом суддям Печерського райсуду м. Києва Оксані Царевич та Віктору Кицюку. У своїх клопотаннях прокуратура наполягатиме на арешті суддів, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Києва.


Обидва судові засідання відбудуться під головуванням судді О.Олійник: щодо О. Царевич - об 11.30, щодо В.Кицюка – о 15.30.

Прокурор міста Києва Сергій Юлдашев пояснив, чому запобіжний захід обиратиметься для двох одіозних суддів не в Києві. За його словами, Генеральний прокурор має право визначити будь-який орган досудового розслідування, якщо на це є підстава.

«У даному випадку підстава одна – це суддівська «корпоративна етика» в районних судах міста Києва. Суди Києва не погоджували нам жодних клопотань. Тому Генеральний прокурор доручив розслідування цього провадження міжрегіональній групі слідчих, в склад якої і входять слідчі прокуратури Вінницької області. Це його право!» - зазначив прокурор.

Він також повідомив, що запобіжний захід для судді Вовка буде обиратися в Голосіївському судді за місцем знаходження органу досудового розслідування (адреса слідчого відділу прокуратури міста Києва: вул. Антоновича, 114).

Нагадаємо, в середу, 4 березня, Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва - Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.

Судді О. Царевич і В. Кіцюк підозрюються в тому, що вони, зловживаючи службовим становищем, умисно порушуючи вимоги закону, постановили завідомо неправосудні рішення у справах про адміністративне правопорушення відносно активістів «Автомайдану» і в інших справах. Таким чином, вони незаконно притягнули до адміністративної відповідальності декілька осіб у січні минулого року.

Суддя Печерського районного суду міста Києва С. Вовк підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, а саме в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким позбавив законного власника його майна. Його дії кваліфікуються за ч.2 ст.375 КК України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.