​Обвинувачених у вбивстві Шеремета Юлію Кузьменко відпустили під домашній арешт, а Андрія Антоненка залишили в СІЗО

Апеляційний суд Києва пом’якшив міру запобіжного заходу лікарці та волонтерці Юлії Кузьменко, підозрюваній у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета. Її після восьми місяців в СІЗО відпустили під цілодобовий домашній арешт, повідомляє nv.ua.


Але судді того ж суду відмовили стороні захисту у пом’якшенні міри запобіжного заходу Андрію Антоненко, якого готові були взяти на поруки 12 осіб, у тому числі народні депутати.

Андрій Антоненко. Фото Стаса Юрченко, Ґрати

Як відомо, музиканта-атовця Андрія Антоненка, лікарку Юлію Кузьменко та військового медика Яну Дугарь затримали наприкінці 2019 року за підозрою у нібито причетності до вбивства Павла Шеремета.

Проте слідство не має беззаперечних доказів причетності підозрюваних до вбивства журналіста. Про це неодноразово заявляли адвокати обвинувачених.

Юлія Кузьменко. Фото Андрій Тетерук, Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.