​ОАСК відмовив у відкритті провадження за позовом ТОВ «Алтаюр» до НАЗК

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ «Алтаюр» до Національного агентства з питань запобігання корупції. Відповідний позов щодо припинення НАЗК зберігання е-декларацій на серверах надійшов до канцелярії суду, повідомляє прес-служба ОАСК.


Позивач просив суд визнати протиправними дії НАЗК щодо зберігання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та органів місцевого самоврядування, та зобов’язати Нацагентство припинити порушення, а саме – не зберігати вказані декларації.

Суд у своєму рішенні зазначив, що відповідно до п.1 частини першої статті 170 КАС України, суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо позов не належить розглядати за правилами адміністративного судочинства. Суд вказав, що спір у даній справі за характером правовідносин підлягає вирішенню за правилами господарського судочинства та відмовив ТОВ «Алтаюр» у відкритті провадження.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.