Верховний суд США став на бік релігійних громад, не підтримавши обмеження прав людини владою

Верховний суд США підтримав християнські та єврейські молитовні будинки, котрі оскаржували останні обмеження штату Нью-Йорк у зв’язку з коронавірусом. Суд 5-4 голосами задовольнив клопотання Бруклінської римо-католицької єпархії та двох православних єврейських конгрегацій.


Рішенням губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо від 6 жовтня було закрито непрофільні підприємства в цільових районах, де зросла кількість інфекцій, включаючи деякі райони Брукліна.Він обмежив збори в релігійних закладах 10 людьми в деяких районах та 25 людьми в інших, повідомляє reuters.

Представники релігійних громад у зверненні до суду зазначили, що такі обмеження порушують релігійні свободи, захищені Першою поправкою до Конституції США, і що їхні заклади мають більш жорсткі обмеженя, ніж основні підприємства, такі як продовольчі магазини. Православні громади Агудат Ізраїль з Кью-Гарден Хіллз і Агудат Ізраїль з Медісона, а також загальнонаціональна православна єврейська група Агудат Ізраїль Америки.

9 жовтня федеральний суддя у Брукліні відхилив окремі клопотання, подані релігійними групами. 2-й окружний апеляційний суд США, що базується в Нью-Йорку, відхилив екстрені клопотання, подані обома групами претендентів 9 листопада.

У двох попередніх справах цього року суд на 5-4 голоси відхилив подібні прохання церков у Неваді та Каліфорнії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.