​ОАСК просять заборонити Фонду держмайна проводити конкурс на посаду керівника ЗАлК

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов до Фонду державного майна України щодо оскарження оголошення конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат», повідомляє прес-служба суду.


Зокрема, позивач просить суд визнати незаконними дії Фонду щодо оголошення конкурсу на посаду керівника вказаного підприємства та зобов’язати Фонд утриматись від його проведення. Серед інших вимог позову – встановити відсутність повноважень Фонду державного майна України щодо оголошення та проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду генерального директора АТ «ЗАлК».

Крім того, до суду надійшла заява про забезпечення позову, в якій позивач просить суд зупинити проведення вказаного конкурсного відбору, зупинити дію Наказу Фонду від 14.08.2020, яким було утворено Постійну конкурсну комісію, та заборонити її членам брати участь у голосуванні при проведенні конкурсу.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.