​Апеляція «Медведчук проти Стуса»

19 лютого 2021 року о 10:00 в Київському апеляційному суді (вул. Солом’янська, 2 а) відбудеться розгляд апеляційної скарги журналіста Вахтанга Кіпіані та видавництва «Віват» на рішення Дарницького райсуду столиці, який за позовом Віктора Медведчука заборонив поширювати книгу «Справа Василя Стуса».


Про це повідомляє на своїй сторінці Фейсбук Sergiy Parhomenko.

«Під час судового засідання під стінами суду пройде виставка фактів злочинної діяльності Медведчука та його організації «Український вибір».

Кожен може ознайомитися з документами та досьє на осіб-пособників російських окупантів, що були або і є членами «Українського вибору». Особливо хотілося б побачити на виставці працівників правоохоронних органів, а також СБУ.

Закриття каналів кума путіна - важливий крок, але його не достатньо, аби припинити злочини Медведчука проти України.

Медведчук має постати перед судом, а не видавництво і автор книги про Стуса!

Тільки справедливий судовий вирок у справах проти кума путіна може покласти край його злочинній діяльності», - зазначає Sergiy Parhomenko.

Фото зі сторінки ФБ Sergiy Parhomenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.