​Суд у справі вбивства Павла Шеремета продовжив запобіжний захід Андрію Антоненку

Шевченківський районний суд міста Києва у рамках розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета продовжив запобіжний захід для обвинуваченого у цій справі Андрія Антоненка. Про це оголосила головуюча суддя Оксана Голуб, передає Укрінформ.


«Суд ухвалив: клопотання прокурора — задовольнити. Продовжити строк дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту Антоненку. Клопотання захисника про зміну запобіжного заходу Кузьменко Юлії залишити без задоволення», - зазначила головуюча суддя.

Прокурор просив продовжити Антоненку запобіжний захід строком на 2 місяці.

Зі свого боку захисник Антоненка Станіслав Кулик подав клопотання щодо заяв про бажання взяти його підзахисного на поруки від низки осіб, і серед них - один із керівників Андрія Антоненка, офіцер ССО Олексій Нікіфоров.

Своєю чергою адвокат Кузьменко Тарас Безпалий заявив клопотання про зміну їй запобіжного заходу на особисту поруку.

Адвокат Кулик додав, що за інформацією, яку він має, кілька з осіб, які хочуть взяти на поруки Антоненка, готові взяти на поруки і Кузьменко.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.