​В ОАСК оскаржують розмір компенсації за зруйноване житло внаслідок збройної агресії російської федерації

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов жительки Полтавської області, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, до Кабінету Міністрів України. Позивачка оскаржує окремі пункти Постанови Кабінету Міністрів України №947 від 18 грудня 2013 (зі змінами від 2 вересня 2020 року) року, якою було затверджено Порядок надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій та розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації, повідомляє прес-служба суду.


Серед вимог позову - скасувати деякі положення вказаного Порядку, якими встановлено, що грошова компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, яке перебуває на контрольованих Україною територіях. При цьому розмір грошової компенсації не може перевищувати 300 тис. гривень за один об’єкт зруйнованого житла.

На думку позивачки, такі обмеження дискримінують мешканців непідконтрольних територій та є незаконними.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.