​Оскарження визначення переможця конкурсу на посаду голови ДПС: ОАСК перейшов до розгляду по суті

Окружний адміністративний суд міста Києва закінчив підготовче провадження у справі за позовом Євгена Бамбізова до Національного агентства України з питань державної служби та Кабінету Міністрів України. Суд призначив справу до розгляду по суті на 8 грудня 2021 року, повідомляє прес-служба суду.


Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправним та скасувати протокольне рішення Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2021 року, яким Євгена Олейнікова було визначено переможцем конкурсу на зайняття посади Голови Державної податкової служби України.

Серед інших вимог позову - зобов’язати Національне агентство України з питань державної служби видалити інформацію, оприлюднену 27 вересня 2021 року на Єдиному порталі вакансій держслужби та на офіційному сайті, про визначення Євгена Олейнікова переможцем конкурсу на заняття посади Голови ДПС та зобов’язати Нацагентство оприлюднити інформацію про відсутність переможця у цьому конкурсі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.