​ОАСК просять визнати протиправним Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос»

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов та заява про його забезпечення щодо оскарження Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос». Зокрема, позивачами вказані народні депутати України, члени депутатської фракції політичної партії «Голос» у Верховній Раді України дев’ятого скликання Юлія Клименко, Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Роман Лозинський, Наталія Піпа, Ярослав Рущишин, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараськін та Ярослав Юрчишин, які просять суд визнати протиправним та нечинним Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос», затверджене на засіданні фракції 01.11.2019 р. (зі змінами від 02.12.2019 р, 11.03.2020 р., 05.09.2020 р., 05.10.2020 р), повідомляє прес-служба суду.


Серед вимог заяви про забезпечення позову – зупинити дію вказаного положення до набрання рішенням суду законної сили.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.