​ОАСК завершив розгляд справи за позовом Романа Труби

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Романа Труби щодо оскарження свого звільнення з посади Директора Державного бюро розслідувань. Зокрема, позивач просив суд визнати протиправним та скасувати наказ ДБР від 28.12.2019 «Про припинення повноважень Директора Державного бюро розслідувань» та поновити його на роботі, повідомляє прес-служба суду.


Суд розпочав розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, а згодом, за клопотанням відповідача у справі – Державного бюро розслідувань, продовжив її розгляд у порядку загального позовного провадження.

У ході розгляду справи суд прийшов до висновку, що відповідач належним чином довів правомірність оскаржуваного наказу, що, в свою чергу, свідчить про необґрунтованість позовної вимоги щодо визнання протиправним наказу про звільнення.

Крім того, суд встановив, що вимога Романа Труби про поновлення його на посаді ДБР також є необґрунтованою, оскільки повноваження щодо призначення на указану посаду Законом №794-VIII віднесено до повноважень Президента України. Тобто, такі повноваження у відповідача відсутні.

З огляду на вищезазначене, суд відмовив Роману Трубі у задоволенні позовних вимог.

Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 КАСУ, та може бути оскаржене до Шостого апеляційного адміністративного суду в порядку та у строки, встановлені статтями 295 – 297 КАСУ.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.