Після шести з половиною годин нараджання у нарадчій кімнаті Кірєєв відхилив клопотання Тимошенко

Печерський районний суд Києва призначив на 29 червня на 10.00 до розгляду по суті кримінальну справу за обвинуваченням екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у незаконному підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році.
 
Відповідне рішення сьогодні, 25 червня, проголосив головуючий в судовому процесі суддя Родіон Кірєєв.
 
Таким чином було відхилено більшість клопотань Ю.Тимошенко та її адвокатів, зокрема, що стосувалися закриття кримінальної справи за відсутністю складу злочину та направлення справи на додаткове розслідування.
 
Слід зазначити, що суддя Родіон Кірєєв повернувся до зали суду для оголошення рішення у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко після 6,5 годин перебування в нарадчій кімнаті.
 
Виникає зрозуміле питання: навіщо судді Кірєєву знадобилося згаяти стільки часу, щоб порадитися з суддею Кірєєвим?


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.