У Печерському суді Тимошенко вкотре намагалася позбавитися від упередженого судочинства

7 липня Печерський районний суд міста Києва продовжив розгляд по суті кримінальної справи, порушеної стосовно Юлії Тимошенко.
Як заявила на суді лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, суд продовжує порушувати її право на захист, передбачене основоположними законами України.
 
«По суті, таке рішення судді свідчить про порушення мого права на захист. Таким чином, суд перетворюється на фарс, і тому завтра ми будемо робити нове клопотання про відвід цього суду ще раз», - заявила Юлія Тимошенко.
 
Як відомо, сьогодні суддя Родіон Кірєєв на місті розглянув та відмовив у задоволенні клопотання Юлії Тимошенко та її захисника Миколи Титаренка про надання додаткового часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.
 
Екс-прем'єр та її захисник просили суд надати місяць на ознайомлення з 15 томами кримінальної справи, які викладені на 5 тисячах аркушів.
 
Суддя Кіррєєв вважає, що захисникові достатньо декілька годин для такого обсягу документів та оголосив перерву до 8 липня 10:00.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.