У Харківському суді сподіваються продовжити відео-акваріумне судилище над Тимошенко

video akvarium

 

У вівторок, 11 вересня, о 10.00, Київський районний суд  м. Харкова продовжить судилище над Юлією Тимошенко у справі про так звані «усні вказівки».


Нагадаємо, що 14 серпня суддя Костянтин Садовський закрив засідання, яке тривало дві хвилини, та оголосив про направлення письмового запиту до Юлії Тимошенко щодо її участі у відеоконференції. Станом на вечір п‘ятниці, 7 вересня, запит суду щодо відеоконференції до Юлії Тимошенко не потрапляв.

Між тим, в матеріалах справи є вже п‘ять відмов лідера опозиції Юлії Тимошенко від участі у відеоконференціях.

Нагадаємо, що в українському законодавстві немає норми про проведення засідання у вигляді відеоконференцій, які можуть відбуватися лише для окремих слідчих та окремих процесуальних дій. Натомість, у законодавстві є норма про обов‘язковість присутності у суді першої інстанції людини, яку обвинувачують.

Засідання суду відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Руднєва, 36, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.