Теперь перед зачатием ребенка можно определить 3500 генетических отклонений

zachatieИспользуя пробы крови матери и слюны отца, ученые Вашингтонского университета разработали неинвазивный тест (без проникновения в организм), который, по их мнению, однажды может быть использован для диагностики 3500 генетических отклонений у зародыша в утробе матери, передает CWN. 


«Наименее очевидные последствия привлечения данного уровня информации в принятие решений в дородовой период поднимает множество этических вопросов, которые требуют тщательного рассмотрения как в научных кругах, так и на общественном уровне», - заявляют ученые.

«Человек всегда надеется, что внутриутробное тестирование будет во благо еще не родившимся детям, и напрасно, - отметила Жозефина Квинтаваль (Josephine Quintavalle) из Организации в поддержку жизни, главный офис которой находится в Лондоне. - Но поскольку этот новый тест сам по себе неинвазивный, принимая во внимание наши прошлые достижения, сложно предположить, что этот новый метод не приведет к еще большему количеству абортов», - отметила Жозефина Квинтаваль, сообщает CNL-NEWS.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.