Японія планує друкувати банкноти для інших країн

yap flag

 
Японія в найближчі роки розраховує на високий попит на свої технології друку грошових знаків у ряду зарубіжних країн, зокрема на Близькому Сході і в Південно-Східній Азії. Про це повідомив центральний японський телеканал NHK.


За даними каналу, міністерство фінансів країни вже веде переговори про друк купюр з владою Індонезії та Оману. У разі успіху ці угоди стануть першими на рахунку японського уряду за більш ніж 50 років. При цьому в минулому році Токіо також уклав перший за довгий час контракт на карбування іноземних монет - для уряду Бангладеш.

Існуючі в Японії технології друку грошових купюр є одними з найбільш досконалих у світі. Згідно з офіційною статистикою, шанс зустріти фальшиву банкноту в обороті тут становить не більше ніж один на мільйон. Однак в останні роки обсяг друку паперових грошей в Японії незмінно скорочувався, що викликає у фахівців стурбованість за майбутнє галузі. Так, в минулому році в країні було надруковано тільки 3,15 млрд власних банкнот, що майже на 900 млн менше, ніж максимальний показник в історії.

У Токіо розраховують, що робота на експорт в цій галузі повинна підтримати високі стандарти друку. Крім того, японський уряд в даний час проводить активну політику, спрямовану на розширення грошової бази в країні, що також має збільшити потребу в грошах в обороті.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.