Норвежцям рекомендують після Сочі-2014 викидати мобілки та комунікатори

norvegiya mobilki

 
Національний департамент безпеки Норвегії порекомендував спортсменам, офіційним особам збірної Норвегії і туристам, які поїдуть на Ігри-2014 в Сочі, дотримуватися правил інформаційної безпеки.


Зокрема, їм радять використовувати ноутбуки, на яких немає особистої інформації, не возити з собою зайве комп'ютерне обладнання, не користуватися бездротовим Інтернетом, а також брати з собою дешеві телефони, які потім можна буде викинути, і купувати тимчасову сім-карту.

У Норвегії кажуть, що ФСБ відстежуватиме комунікацію спортсменів і вболівальників під час Ігор-2014. А також бояться, що хакери підключаться до комп'ютерів. І якщо потім такі комп'ютери підключити до робочих систем, то шахраї отримають доступ до секретів компаній, повідомляє sport.segodnya.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.