​У Швеції заборонили використання дронів з камерами

Якщо ви плануєте провести відпустку в Швеції або вирушаєте у відрядження в цю країну, то не варто брати з собою дрон для фіксації яскравих моментів своєї подорожі, тому як це може створити вам проблеми, повідомляє Aftonbladet.


Вищий адміністративний суд Швеції заборонив на законодавчому рівні використання в даній країні безпілотних літальних апаратів, які оснащені обладнанням для фото- та відеозйомки.

Суд постановив, що безпілотники, обладнані відповідним чином, по суті є камерами спостереження. Для використання таких пристроїв необхідно отримати дозвіл, що підтверджує, що вони призначені для запобігання злочинів або нещасних випадків. В інших випадках (для цивільного використання) на дрони з камерами в країні накладена заборона.

Фінансово-промислова група UAS Sweden виступила проти такого закону, заявивши, що він просто вб'є ринок безпілотних літальних апаратів в Швеції, що тільки зароджується. Видання Aftonbladet додає, що новий закон конфліктує з існуючим, згідно з яким в Швеції можна робити знімки в публічних місцях. Іншими словами, яка різниця, несете ви камеру в руках або прикріпили її до дрону?

Фото aftonbladet.se



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.