​Китай успішно запустив чотири нові супутники PIESAT-2 для вивчення Землі

З космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю в суботу запущено ракету «Чанчжен-2В» (Long March-2C) з новою групою з чотирьох супутників дистанційного зондування «PIESAT-2» на борту. За даними агентства Сіньхуа, космічні апарати успішно вийшли на задану орбіту. Їх використовуватимуть переважно для надання комерційних послуг у сфері даних дистанційного зондування, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.

Для ракет-носіїв серії «Чанчжен» цей політ став 544-м за рахунком.

Нові супутники оснащені інтерферометричними радіолокаторами із синтезованою апертурою (InSAR), призначеними для високоточного картографування земної кори.

За допомогою радарів супутники можуть з точністю до кількох сантиметрів фіксувати рухи земної кори. Це дає змогу вченим вивчати деформації, спричинені землетрусами, вулканічними виверженнями, рухом льодовиків, зсувами та осіданням ґрунту.

У березні 2023 року Китай запустив першу групу з чотирьох супутників PIESAT-1, які утворили на орбіті перше у світі колесоподібне супутникове угруповання.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 10 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.