Адміністрація Президента України гальмує створення заказників на Луганщині

ap

 

В учорашній Міжнародний день біорізноманіття минуло 4 роки як Луганщина очікує створення 10 заказників. Ще у 2008 році органи Мінприроди України підготували всю необхідну документацію, щоб створити в Луганській області 10 вкрай цінних степових заказників загальнодержавного значення.


Зокрема, йдеться про заказники загальнодержавного значення «Балка ковильна», «Церковний ліс», «Єлізаветівський степ», «Дельфінієвий схил», «Калинове-Довге», «Ельба», «Добрянські гори», «Урочище Терське» та пам’ятки природи загальнодержавного значення «Лобове», «Балка Крейдяний яр».

З того часу справа збереження цінних природних куточків не посунулась ні на крок.

- Понад 2 роки тому, в квітні 2010 року, ми звертались до Президента України Віктора Януковича з проханням нарешті створити довгоочікувані заказники, – розповів «KZ» заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк. – Щоб підготувати матеріали для створення цих заказників, багато людей працювали роками. Президенту ж лишається лише поставити підпис. Проте як наше звернення не отримало відповіді, так і порушене нами питання лишається невирішеним і понині.

За словами Олексія Василюка, розвиток мережі природно-заповідного фонду, і особливо у такому індустріально перевантаженому регіоні, як Луганщина, є вкрай важливою задачею для підтримання екологічної рівноваги в регіоні. Загалом, частка природно-заповідного фонду в Україні ледь сягає 6% від площі держави при європейській нормі - 10-12 (15) %.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.