Джипери сплюндрували одну з найкращих балок Миколаївщини

pustelya

 

1-2 вересня у Миколаївській області 4 етап ралі «Кубок Лиманів» відбувся поблизу м. Миколаїв повздовж Капустяної балки. 50 екіпажів взяли участь у гонці, ще не більш ніж двісті осіб, разом із тими, хто обслуговував захід, спостерігали за видовищем – відчували, за словами депутата обласної ради Миколи Жука: "…колоссальный всплеск адреналина, как у спортсменов, так и у зрителей". Про це повідомляє ресурс novosti-n.mk.ua.


Спеціально для цього ралі через всю балку прокладено нову дорогу, проведення тут наступних перегонів планується у травні.

Найбільш збереженою частиною Капустяної балки є її середня частина площею близько 800 га, яка розміщена на землях Тернівського воєнного полігону. На цій території мешкають декілька десятків видів рослин і тварин, що занесені до охоронних списків різних рівнів. Миколаївські екологічні організації неодноразово піднімали питання про надання цій території природно-заповідного статусу. Крім цього балка є єдиним місцем для випасання худоби місцевими жителями.

Під час ралі та по його завершені екологи обстежили місцевість. Вже перше візуальне обстеження території показало, що перегони здійснили вкрай шкідливий вплив на природу Капустяної балки. Ралі призвело до значних ерозійних процесів в балці.

Активісти громадської кампанії «Збережемо українські степи!» звернулись до Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням не допустити повторення автоперегонів на природних степових ділянках, зобов’язати державне управління екології та природних ресурсів в Миколаївській області включити територію Капустяної балки до регіональної екологічної мережі та надати їй заповідний статус у відповідності до підготованого наукового обґрунтування.

Також учасники громадської кампанії звернулися з інформаційним запитом до державного управління екології та природних ресурсів в Миколаївській області щодо проведення державної екологічної експертизи побудови дороги через територію Капустяної балки, та до природоохоронної прокуратури з проханням перевірити законність проведення ралі на цій території, повідомляє прес-служба НЕЦУ.
 

pustelya1
Ось так з території, яка заслуговує заповідного статусу, роблять пустелю

pustelya2 



Коментарі

  +0 #1 parazit 5 сент. 2012 г., 08:28:41
:D :D :D :D :D сказочные дол####бы:))))))))))))))))
джиперы:)))))))))))))))))))))))
  -1 #2 Slava 5 сент. 2012 г., 12:37:46
Вообще то это территория полигона и принадлежит Министерству обороны, у которого организаторы и брали разрешение на проведение соревнований, а если кто-то положил глаз на территорию, которая расположена в непосредственной близости к городу то это другое дело.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.