Луценко: Интеллектуалы уже подают пример политикам

lutsenko intelektualy

 
В интервью Польскому радио Юрий Луценко, находящийся в Варшаве на лечении, отметил, что не будет предлагать Украине собственную концепцию ее развития, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на nso.org.ua.


«Хочу, чтобы свое видение новой Украины написали интеллектуалы», - сказал политик. По его словам, «в отличие от переговоров с политиками, переговоры с интеллектуалами намного успешнее». «Политики говорят о том, каким каждый из них видит себя президентом, а видят, как всегда, все, - подчеркнул Луценко. - Тогда как интеллектуалы говорят о готовности сесть за круглый стол с конкурирующими аналитическими или интеллектуальными центрами».

«Это очень приятно и неожиданно. К 2010 году такой ситуации не было, потому интеллектуалы были разобщенные и еще норовистее, чем политики. Сегодня, как люди мыслящие, но лично не амбициозные, они подают пример того интеллектуального объединения, которого, к сожалению, не хватает политикам», - резюмировал Юрий Луценко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.