Наскільки ж треба не любити свій народ?..

v parasuk

 

Володимир Парасюк написав на своїй сторінці у Фейсбук: «Російські війська перейшли кордон, захопили 31 блокпост. А що ми? А ми вигадаємо новий хештег «Je suis 31 блокпост», проведемо марші по всій Україні, поплачемо, поскорбимо і знову будемо вести перемовини з терористами про перемир'я. А вони й надалі будуть обстрілювати наші блокпости, російські війська вільно пересуватимуться по нашій території і знову будуть гинути наші хлопці.


Пане Президенте, невже багаторазовий досвід вас не навчив, що з терористами домовлятись не можна? Вони ще жодного разу не дотримались вашого перемир'я.

Наскільки ж треба не любити свій народ, щоб посилати його на вірну смерть під виглядом чергового «мирного плану»?

P.S. Перебуваю в зоні АТО, зараз з'ясовую, яка ситуація із 29-30 блокпостами. Поки надходить суперечлива інформація стосовно кількості загиблих та поранених. Наразі можу ствердити і попросити про одне: «Моліться за наших хлопців. Їм зараз дуже нелегко».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.