Росія злякалась рішення РНБО України

mirotvortsi oon

 
Рішення запрошувати в Україну миротворців - правильне, шкода тільки, що запізніле. Приймати його потрібно було давно, замість другого марного Мінська. Не дивно, що Росію вже корчить від заяв РНБО, заявив Денис Казанський на своїй сторінці у ФБ.


Якщо РФ тепер буде блокувати введення миротворчого контингенту в Донбас, це вже буде виглядати відвертою апологією агресії і дасть в руки Україні додаткові козирі. А головне - в черговий раз підтвердить зраду Росією «Новоросії». Якщо Росія проти миротворців, вона - за війну. Тож, за те, аби російськомовні люди Донбасу і далі вмирали під ураганним вогнем осійської артилерії, і , отже, розглядає донеччан і луганчан як гарматне м'ясо, якому судилося загинути за інтереси кремлівських олігархів.

Як стало відомо, рішення РНБО України звернутися до ООН за миротворчою допомогою викликало занепокоєність Кремля та незадоволення бойовиків. Російські представники дуже сполошилися.

Віталій Чуркін, той, кого вже давно сприймають блазнем (як колись Кожару), заявив, що плани Києва домагатися розгортання миротворчої місії ЄС в зоні конфлікту в Донбасі, викликають у нього підозри, що Україна нібито хоче «розвалити мінські домовленості».

Зважаючи на те, що бойовики, що фінансуються Кремлем і підтримуються російською армією та боєприпасами з РФ, вже повторювали мантру Кремля, що Україна повинна мати позаблоковий статус, тобто завжди була беззахисною перед окупантом, не дивно, що Денис Пушілін, представник бойовиків, заявив, що розцінює звернення Ради нацбезпеки і оборони України до ООН про введення миротворців на ділянку російсько-українського кордону - як порушення мінських домовленостей.

Олександр Лукашевич, офіційний представник МЗС Росії, теж засумнівався у відповідності цієї ініціативи мінським домовленостям.

З усього можна зробити висновок, що рішення РНБО України є правильним і його потрібно було приймати раніше. Єдине правило, що серед миротворців не повинно бути російських представників.

Нагадуємо, що 18 лютого Рада національної безпеки і оборони України схвалила пропозицію президента Петра Порошенка звернутися до ООН і Євросоюзу про розгортання на території України миротворчих місій з підтримання миру і безпеки.



Коментарі

  +0 #1 сема 20 февр. 2015 г., 14:01:19
кацпиздания так злякакалася шо обисралася

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.