Інфляція на фоні безбожної спекуляції - не треба розхитувати ситуацію?

karpuntsov mova

 
Останнім часом досить модно стало на критику дивно реагувати, казати - не треба розхитувати ситуацію.


Рік пройшов, а реформ немає - не треба розхитувати ситуацію.

Катастрофічна інфляція на фоні безбожної спекуляції - не треба розхитувати ситуацію.

Старі схеми розкрадання бюджетних коштів під кришою нових урядовців - не треба розхитувати ситуацію.

Знищення малого та середнього бізнесу, злочинність, що зашкалює, відтік залишків інтелекту за кордон, неможливість більшості громадян придбати найнеобхідніше, здешевлення активів держави, і цей ряд на фоні війни можна продовжувати до безкінечності.

ШАНОВНІ МОЖНОВЛАДЦІ - НЕ ТРЕБА РОЗХИТУВАТИ СИТУАЦІЮ! АБО ПЕРСОНАЛЬНА, НАГОЛОШУЮ - ПЕРСОНАЛЬНА, ЯКА МАЄ ПРІЗВИЩЕ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗЛОЧИНИ, ПРОРАХУНКИ ТА НЕ ВИКОНАНІ ОБІЦЯНКИ, АБО СИТУАЦІЯ РОЗХИТАЄТЬСЯ ТАК, ЩО ВИХЛЮПНЕ ЦУНАМІ ЕМОЦІЙ ЧЕРЕЗ ВУЛИЦЮ!

Валерій Карпунцов, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.