СБУ запросила Amnesty International ознайомитися з умовами перебування затриманих на території України

dialog sbu

 
Служба безпеки України відкрита до діалогу з міжнародними організаціями щодо умов перебування затриманих на території України.


Враховуючи оприлюднений сьогодні звіт Amnesty International про застосування сторонами конфлікту на сході України катувань до полонених, СБУ пропонує провести зустріч з представниками цієї організації.

Про це повідомляє прес-центр СБ України, передають «Конфлікти і закони».

Важливо підкреслити, що ні у СБУ, ні в Україні не утримується жодних полонених. Сьогодні СБУ затримує осіб, які підозрюються у посяганні на основи державної безпеки, вчинення дій, направлених на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, терористичній діяльності, вчиненні інших правопорушень. За рішенням суду СБУ застосовує до них міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Факти затримань, відкриття кримінальних проваджень, їх скерування до суду постійно оприлюднюються СБУ на офіційному сайті, під час брифінгів та інтерв’ю керівництва Служби.

При цьому Служба безпеки надає постійний і безумовний доступ до затриманих осіб усім міжнародним організаціям, які опікуються правами людини, в тому числі Міжнародному комітету «Червоного Хреста», Спеціальної місії ООН з прав людини, експертам з прав людини Європейського Союзу, ОБСЄ, Amnesty International. До затриманих мають доступ й українські правозахисні організації, Уповноважена з прав людини Верховної Ради України, адвокати.

Служба безпеки з повагою ставиться до думки міжнародних експертів і тому готова спільно з військовою прокуратурою провести належне розслідування по кожному випадку, згаданому у звіті міжнародної організації, з метою з’ясування всіх обставин та встановлення істини.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.