Україна не визнає екологічні наслідки війни

ekologiya viyni

 
Щороку 6 листопада у світі проходять заходи, присвячені екологічним наслідкам військових дій. Ще у 2001 році Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день Днем попередження експлуатації довкілля під час збройних конфліктів.


Не зважаючи на цілком реальну війну, що вже другий рік не припиняється в Україні, жодних дій з боку держави, що були б направлені на ліквідацію, попередження або пом’якшення екологічних наслідків бойових дій, не відбувається. При цьому ні з участю міжнародних організацій, ні на національному рівні не заплановано жодних державних заходів, присвячених висвітленню екологічних наслідків війни на сході України. Не менш небезпечним є і те, що ніхто не обраховує екологічні збитки від військових дій, а це означає, що ні громадяни, ні держава в цілому не можуть розраховувати на компенсацію від зазначених збитків у майбутньому.

Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі громадської організації ЕПЛ (Екологія-Право-Людина), ЕПЛ закликає міжнародні та українські громадські екологічні та правозахисні організації звертатись до РНБО, Мінприроди, МНС, Держекоінспекції, Держлісагенства, СЕС та Держводагенства з вимогою перестати працювати за стандартами мирного часу та, відповідно до актуальних подій в державі, розпочати ретельне вивчення збитків, що нанесені державі внаслідок війни. ЕПЛ просить також підготувати відповідні звернення до слідчих та контролюючих органів, що мають збирати інформацію про збитки, нанесені Україні внаслідок військової агресії Росії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.