На Луганщині голові окружної виборчої комісії повідомлено про підозру у розтраті майже чверть мільйона гривень

gpu lutsenko zayava

 
Прокурором Луганської повідомлено про підозру голові однієї з окружних виборчих комісій регіону області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата службовою особою чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинена у великих розмірах).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Під час досудового розслідування встановлено, що вказана особа, зловживаючи своїм службовим становищем, розтратила бюджетні грошові кошти, що виділялися на проведення виборів, у сумі понад 200 тис грн.

Наразі, частина спричинених збитків відшкодована. Прокуратурою області вживаються заходи щодо повного відшкодування заподіяних державі збитків.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.