На Луганщині голові окружної виборчої комісії повідомлено про підозру у розтраті майже чверть мільйона гривень

gpu lutsenko zayava

 
Прокурором Луганської повідомлено про підозру голові однієї з окружних виборчих комісій регіону області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата службовою особою чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинена у великих розмірах).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Під час досудового розслідування встановлено, що вказана особа, зловживаючи своїм службовим становищем, розтратила бюджетні грошові кошти, що виділялися на проведення виборів, у сумі понад 200 тис грн.

Наразі, частина спричинених збитків відшкодована. Прокуратурою області вживаються заходи щодо повного відшкодування заподіяних державі збитків.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.