​Новорічна ніч в Україні минула спокійно

У святкових заходах взяли участь близько 1,1 мільйона громадян. Резонансних ДТП та порушень громадського порядку на території держави не зареєстровано. У ніч з 31 грудня 2016 року на 1 січня 2017 року в Україні відбулося 680 новорічних масових заходів. У них взяли участь майже 1,1 млн. осіб, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


Найбільш багатолюдні заходи відбулися у Дніпропетровській (у 99 заходах взяли участь 700 тисяч осіб), Запорізькій (50 тисяч осіб, 48 заходів), Одеській (43 тисячі осіб, 17 заходів) та Тернопільській (38 тисяч осіб, 31 захід) областях.

Публічну безпеку і порядок під час їх проведення забезпечували 7 тисяч працівників поліції та 1 тисяча військовослужбовців Національної гвардії України.

Порушень публічного порядку не допущено. На дорогах держави в новорічну ніч резонансних дорожньо-транспортних пригод не зареєстровано.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.