​Гонтарєва хоче уникнути відповідальності

Гонтарєва хоче, щоб її відпустили, тому що прагне уникнути відповідальності. Найближчі місяці мають відбутися слухання у одному з комітетів Конгресу США, де має йти мова про її діяльність. Після того, як про корупцію у Нацбанку дізнається весь американський (і світовий) істеблішмент, то українській владі вона стане тягарем.


І ці слухання – лише частина «змови» проти найменш професійного та найбільш корумпованого голови НБУ за всю українську історію. Є ще позови в судах, є поки що заблоковані владними фракціями проекти створення тимчасових слідчих комісій в парламенті. Є кримінальні провадження у ГПУ, нацполіції та НАБУ. Продовжуються акції постраждалих вкладників.

Гонтарєва сподівається, що можливий відхід її від посади голови Нацбанку врятує від притягнення до кримінальної відповідальності. Вона сподівається, що після відставки за неї забудуть.

Так от, можу пообіцяти: я – не забуду.

Igor Lutsenko, facebook.com

Валерія Гонтарєва. Фото зі сторінки ФБ Igor Lutsenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.