​У справі Майдану до суду направлено 255 обвинувальних актів

До суду направлені обвинувальні акти у справах Майдану, що стосуються 255 осіб. Про це заявив керівник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) Сергій Горбатюк в ефірі «Громадського», повідомляє РБК-Україна.


«Тобто, існує відома частина виконавців... Загалом направлені до суду обвинувальні акти у відношенні 255 осіб. Повідомлено про підозру десь 440 особам», - сказав Горбатюк.

Він зазначив, що поки що робота по розслідуванню справ не перебуває на завершальному етапі і триває.

«Так по кожному епізоду, де є виконавець, встановлюється середня ланка. Або навпаки, є середня ланка, встановлюється виконавець», - зазначив керівник Департаменту спеціальних розслідувань.

У справах Майдану на даний час винесено 51 обвинувальний вирок. «Можна досягати швидше, але в рамках тих повноважень і кількості слідчих, у нас є, ми досягли такого результату. Щоб це було швидше, відповідно і слідчих повинно було бути більше. І допомоги інших правоохоронних органів», - пояснив Горбатюк.

Зазначається, що злочини, вчинені під час Революції Гідності, умовно об'єднані у загальну «Справу Майдану». У ній 89 кримінальних проваджень, з якими також розслідують вбивство 78 мітингувальників і 13 силовиків.

Нагадаємо, адвокати сімей Небесної сотні вимагають від Луценка не ліквідувати Департамент спецрозслідувань.

Сергій Горбатюк. Фото hromadskeradio.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.