​Імітація, маніпуляція, брехня

Це я про основні тези не лише нинішнього президентського послання, а й усієї філософії його правління. Ось як в одному виступі можна сказати і що в 2014 році у нас не було війська, а зараз є, а потім, що нашим здобутком є те, що ми відвоювали 2/3 окупованих територій?


Якщо війська не було, то як же ми відвоювали 2/3 окупованих територій саме в рік, коли його ніби ще не було?

І чому ми тоді не захистили в 2018 році, коли сильне військо вже ніби є, Азовське море?

Чому при підрахунку визволених в 2014 році територій не враховується Крим? Очевидно тому, що і не збирались і не збираємось за нього воювати, і тому, що з врахуванням території Криму цифри повернутих з окупації територій не так красиво звучать.

Якщо логіка цієї несуразної демагогії президента полягає в тому, що в 2014 році ми зупинили ворога не завдяки війську, а добровольцям і волонтерам, то в чому ж тоді заслуга верховного головнокомандувача і влади, щоб звітувати про це як про свою перемогу?

І навіщо тоді добровольців «заганяють» в офіційні структури МВС та МО? Адже можна було оголосити воєнний стан, і це не лише б зняло усі проблеми із застосуванням Збройних сил в конфлікті, але й зобов’язало б кожного громадянина захищати Батьківщину зі зброєю в руках (тобто, зняло б питання статусу добровольців взагалі)!

Якщо в країні існує загроза реваншу проросійських сил, то чому кум путіна досі має надані Президентом України повноваження представляти Україну на переговорах з росією?

Як з бажанням протистояти росії співвідносяться факти збільшення з нею торговельного обороту, збільшення числа громадян України, які подорожують до росії, нерозірвані дипломатичні відносини?

І якщо дипломатичні відносини з росією існують тому, що в росії утримуються бранці, то чи буде українська влада встановлювати дипломатичні відносини з ІДІЛ чи ХАМАСОМ, якщо ці терористичні групи\утворення захоплять в заручники українських громадян?

І якщо в передвиборчій програмі Порошенка «жити по-новому» було обіцяно нормалізувати відносини з росією (передовсім економічні), то чи мав би Порошенко вибачитися або за те, що не розумів, що це неможливо, або за те, що таки виконав цю обіцянку (якщо взяти до уваги ріст торгівлі)?

Порошенко не підходить на роль борця з росією.

Ця роль йому потрібна лише на вибори. Але ціна такого позиціонування - я за Україну, а решта - за росію може бути для України нестерпна. Та й чим такий штучний розкол українського суспільства відрізняється від плану путіна?

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.