​Ахметов знову багатіє. Західне видання Bloomberg відзначає, що у «Метінвесті» покращення

Ринат Ахметов пережив революцію, війну та націоналізацію майна т. з. «республіками», і тепер його справи йдуть угору. Хоча статки мільярдера скоротилися з 22 мільярдів доларів у 2013-му до близько 4-х у 2015-му, тепер вони прямують до майже 6 мільярдів доларів, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на Bloomberg.


«Як і раніше, Ахметов є найбагатшою людиною в Україні. Ахметов володіє найбільшим в Україні індустріальним конгломератом «Систем Кепітал Менеджмент», найціннішими активами якого є металургійна компанія «Метінвест», а також ДТЕК – вугільний та енергетичний бізнес. Обидва мали підприємства в Луганській та Донецькій областях, де на початку 2014 року, після масових протестів, відбувся бунт проросійських бойовиків.

Видання пише, що Ахметов був змушений переїхати з рідного Донецька до Києва, а його статки знизилася з 22,4 мільярда доларів у січні 2013 року.

На початку 2017 року активи «Метінвесту» та ДТЕК у Луганську та Донецьку були націоналізовані проросійськими бойовиками після того, як українські військові ветерани розпочали транспортну блокаду утримуваних бойовиками східних областей. Ахметов залишився на плаву, і «Метінвест» повідомив про посилення фінансових результатів у першому півріччі 2018 року порівняно з аналогічним періодом у 2017 році», - пише Bloomberg.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.