​Суд розгляне справу про втручання президента Порошенка у діяльність церкви та релігійних організацій

22 січня 2019 року відбулось підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києва у справі за позовом ГО «Неурядова організація верховенство права» до Президента України щодо встановлення відсутності компетенції (повноважень) глави держави втручатися у діяльність церкви та релігійних організацій, зокрема, шляхом підписання та направлення звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні, яке в подальшому було підтримано Верховною Радою України відповідною постановою, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Суд завершив підготовче провадження у справі та призначив справу до розгляду по суті на 27 лютого 2019 року.

Справа буде розглянута у формі загального позовного провадження, що передбачає проходження всіх стадій судового процесу, а саме - подання позову, вирішення питання про відкриття провадження у справі, підготовче провадження, розгляд справи по суті та ухвалення судом рішення по суті справи.

Фото Главком



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.