​Політика останніх п’яти років призвела до збільшення проросійських симпатій

Мої політичні симпатії прозахідні. Я ніколи не голосував і не буду голосувати за проросійських політиків. Я вірю, що західні цінності та принципи призводять до процвітаючої економіки та багатства. А цінності, які панують у нашого північного сусіда, - не призводять. Тому ВВП на душу населення будь-якої ненафтової країни західної Європи більше, аніж ВВП на душу населення нафтової рф. Та і Польща вже переконливо обігнала.


Але також я люблю думати та аналізувати.

На виборах 2014 року за проросійський Опозиційний Блок проголосувало 9,43% відсотків населення.

Згідно останнього опитування КМІС, станом на березень 2019 року, за проросійські «Опозиційна Платформа-За Життя» та «Опозиційний блок» проголосують 12%+5,1% = 17,1%.

Таким чином, політика останніх 5 років призвела до збільшення проросійських симпатій майже у 2 рази. Можна займатися словесною еквілібристикою, але політика, яка призводить до такого зростання проросійських настроїв, це яка політика?

Розумна українізація має збільшувати прихильників всього українського, а не прихильників проросійських партій.

Не має значення, чому це відбулося: занадто агресивна патріотична риторика, яка відштовхувала частину людей; занадто часті спекуляції на чутливих темах; надто велика толерантність до корупції, яка дискредитовувала поняття патріотизму. А може, демонстративна невідповідність пафосних патріотичних заяв своїм же діям, що теж відштовхує людей. Сухий результат - за проросійські партії готові голосувати вже 17,1% українців у порівнянні із 9,43%, що було 5 років тому.

Ще 5 таких же років - і проросійські партії вже будуть частиною парламентської коаліції. Тому так, думай.

Andriy Gerus, facebook.com

Фото poetryclub.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.