Там, де у Зеленського мир, насправді зафіксовано понад 800 випадків порушення режиму тиші

Допоки під лозунгами миру Фокін передає суспільству побажання Путіна, а Зеленський говорить про мир, моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 829 випадків порушення режиму припинення вогню

Протягом місяця з часу оголошення всеосяжного припинення вогню на Донбасі, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 829 випадків порушення режиму припинення вогню. Про це йдеться у звіті місії, який у вівторок цитує портал «Українська правда».
Дані, представлені ОБСЄ, стосуються періоду з 27 липня по 30 серпня.
Як уточнюється, місія зафіксувала 148 вибухів у Донецькій та Луганській областях, два невизначені боєприпаси, що пролетіли, 12 освітлювальних ракет, 667 серій та окремих пострілів.
Лише з вечора 28 серпня до вечора 29 серпня місія зареєструвала 42 порушення режиму припинення вогню.
Угода «про повне і всеосяжне припинення вогню» між українськими військами та проросійськими сепаратистами на Донбасі почала діяти 27 липня. Учасники переговорів України, Росії та ОБСЄ досягли її у рамках так званої контактної групи 22 липня.

Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.