У Полтаві відмовились переносити канікули і вводити дистанційне навчання

А можливість дистанційного навчання обговорять з батьками школярів. Про це повідомив т.в.о. мера Олександр Шамота. За його словами місто встигає підготувати школи до виборів і при старті канікул з 22 жовтня, тому переносити канікули немає сенсу.


Дистанційно чи стаціонарно навчатимуться навчальні заклади Полтави вирішать батьки. Провести відповідне анкетування під час засідання виконкому міста дав доручення т.в.о. мера міста Олександр Шамота. Зокрема така позиція продиктована неможливістю забезпечити дистанційно інклюзивну освіту, а також труднощами, з якими можуть стикнутися батьки і матері, що виховують дитину самі і не мають з ким її залишити повідомляють "Конфлікти і закони" з повідомленням на пре-службу.

«Кожен із нас має дотримуватись вимог сантірної та інфекційної безпеки - це безперечно. Маски і дезінфектори, гігієна рук і приміщень - це те з чим нам потрібно вчитись жити у цій новій реальності. Але не зупиняти життєво важливі процеси.Вакцини немає і невідомо коли буде. Сидячи вдома в повній ізоляції, ми знижуємо імунітет і до інших вірусів. Не уявляю собі світ, в якому люди роками будуть змушені сидіти вдома. Але менше з тим. Це питання, яке стосується дітей і я вважаю, що тут кожен має бути почутий. За інсайдом з МОНу дистанційне навчання хочуть запровадити до березня 2021 року. Чи готові ми до такого сценарію?», — прокоментував таке рішення Шамота.

Повідомлення прес-служби



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.