​Уряд України не повністю виконує мінімальні стандарти щодо ліквідації торгівлі людьми

Уряд України не цілком виконує мінімальні стандарти щодо ліквідації торгівлі людьми, однак докладає значних зусиль для вирішення цієї проблеми. Про це йдеться у звіті Державного департаменту США про торгівлю людьми, який стосується 2019-го року, повідомляє «Голос Америки».


«Рабство не є пережитком минулого», - відзначає посольство США в Україні у соціальній мережі Twitter. У представництві Сполучених Штатів Америки в Україні також опублікували електронну пошту, за якою владу США можна повідомити про випадки торгівлі людьми.

Доповідь вказує, що У 2019 році поліція ідентифікувала 262 жертви торгівлі людьми у порівнянні з 275 жертвами у 2018 році та 349 жертвами у 2017 році. 145 із цих жертв складають чоловіки, 107 –жінки, а 10 жертвами виявилися діти. Влада задовольнила 185 із 283 заяв щодо надання офіційного статусу потерпілого порівняно з 214 із 266 заяв у 2018 році та 195 із 273 заяв у 2017 році.

Відповідно до указу президента України Володимира Зеленського, Міністерство соціальної політики України стало державним координатором y сфері протидії торгівлі людьми. У липні український урядовий портал повідомляв, що міністерство надало статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 960 громадянам.

Сьогодні у світі відзначається день боротьби за скасування рабства. Як відзначає сайт Організації Об'єднаних Нації, за даними Міжнародної організації праці, жертвами сучасного рабства у світі є понад 40 мільйонів людей.

«Хоча сучасне рабство не визначено законом, даний термін використовується для позначення примусової праці, боргової кабали (сайт ООН вказує, що люди у борговій кабалі працюють без плати, або за плату, нижчу за мінімальну, щоб розплатитись із боргами, або щоб розплатитись за отриманий аванс, попри те, що вартість їх праці перевищує обсяг їх боргу - прим. ГА), одруження за примусом, торгівля людьми. Фактично, він стосується ситуацій, з яких особа не може вийти через погрози, насильство, примус, обман, та/або зловживання владою», - відзначає сайт ООН.

Як повідомляє Міністерство соціально політики України, учора заступник міністра Ольга Ревук взяла участь у конференції з питань протидії торгівлі дітьми та молоддю.

Доповідь щодо України, доступна на сайті Посольства США в Україні, відзначає, що міжнародні організації продовжували ідентифікувати набагато більше жертв торгівлі людьми, ніж уряд України. На думку упорядників доповіді, це вказує на те, що зусилля держави щодо ідентифікації жертв торгівлі людьми є неадекватними.

Серед проблем в Україні звіт вказує на те, що суди повільно розглядали справи щодо торгівлі людьми.

Доповідь відзначає, що було винесено багато умовних покарань, що, ймовірно, посилювалося корупцією, в результаті чого більшість засуджених торговців людьми уникли ув'язнення.

Доповідь вказує на надходження повідомлень про причетність до торгівлі людьми державних чиновників, включно з посадовцями поліції з протидії торгівлі людьми.

Серед позитивних явищ називається те, що активізувались розслідування щодо торгівлі людьми, більш ніж удвічі збільшилась кількість засуджених злочинців.

Фото ReutersКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Вугілля йде на Дарницьку ТЕЦ. Згідно інформації з відкритих джерел, її власник Анатолій Шкрібляк вже кілька років закуповує вугілля в бойовиків ЛДНР

подробнее

Опрос

Какой из украинских президентов разочаровал Вас больше всего?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.